O NAS

 

Prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie handlu podzespołami elektronicznymi, naprawą urządzeń elektronicznych, komputerów oraz regeneracją kartridży i tonerów do drukarek. Do regeneracji używamy profesjonalną maszynę firmy "MAVI STAR" zakupioną u oficjalnego dystrybutora tych maszyn w firmie "AGAWA".

Przed wykonaniem napełnienia tuszem, każdy zbiornik jest myty preparatem udrażniającym w myjce ultradźwiękowej i testowany na testerze poprawnej rezystancji każdej z dysz drukujących, następnie przechodzi proces czyszczenia płynem udrażniającym na stanowisku pomp rewersyjnych z przepłukiwaniem ciągłym, aż wreszcie uzupełniany jest tuszem firmy "VISION" na stanowisku pomp dozowniczych. Cały proces jest kontrolowany poprzez elektroniczne sterowniki, do których docierają sygnały z czujników poziomu, przepływu i dozownika atramentów umieszczonych na każdym stanowisku. Dla każdego zbiorniczka maszyna ma zaprogramowany proces uzupełniania i czyszczenia, który jest wybierany z klawiatury oraz wyświetlany na wyświetlaczu LCD. Taki proces zapewnia najwyższą jakość usługi i prawidłowy cykl regeneracji. Na zbiorniczek udzielamy gwarancji w całym jego okresie użytkowania, czyli do momentu opróżnienia go z tuszu, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy.

Po wykonaniu procesu regeneracji każdy tusz jest testowany w drukarce. Polecamy wszystkim zainteresowanym tusze z regeneracji gdyż uważamy, że jest to tania alternatywa dla każdego użytkownika drukarki atramentowej. Regenerujemy zbiorniczki i kardridże powierzone lub na wymianę z naszych zapasów do drukarek EPSON, CANON,HP oraz LEXMARK. Zbiorniczki z chipem rejestrującym bezpłatnie resetujemy, a do drukarek HP z serii 2000 dokładamy chip "wieczny”, który zawsze po regeneracji automatycznie się resetuje.

Flim ukazujcy proces regeneracji kartiży atramentowych w naszej firmie.